728 x 90

The Hack Summit 2020 – będziemy tam dla Was!

The Hack Summit 2020 – będziemy tam dla Was!

Najlepsi prelegenci, kilkanaście ścieżek, dedykowane wydarzenia networkingowe, a to wszystko w wyjątkowym zestawie: nagrań VoD, live’ów i stacjonarnych wydarzeń towarzyszących! Już 5 grudnia 2020!

The Hack Summit to kontynuacja konferencji What The H@ck pod nową marką, od jej głównego organizatora.

Tak jak poprzednio, możecie spodziewać się kilkunastu ścieżek o tematyce szeroko pojętego bezpieczeństwa IT, wystąpień topowych prelegentów z kraju i zagranicy, a wszystko to w NOWEJ, HYBRYDOWEJ FORMULE!

Więcej o The Hack Summit zbajdziecie na oficjalnej stronie konferencji – co jednak pewnie Was zainteresuje najbardziej, my też tam będziemy i opowiemy o ewolucji „zwykłych” wirusów w ransomware i dlaczego (nie) powinieneś tego ransomware pisać.

Zaś po konferencji, specjalnie dla Was, nasza relacja z najciekawszych wystąpień. Link pojawi się m.in. bezpośrednio w tym artykule.

Zajrzyjcie na stronę konferencji i zarejestrujcie jak najszybciej, zostały już ostatnie bilety!

Konkurs!

Konkurs jest jest organizowany przez Klim Baron Business Solutions Sp. z o.o., niezależnie od organizatora konferencji i niezależnie od konkursów oficjalnych.

Zadanie jest proste: w mojej prezentacji umieściłem 2 drobne żarty i 1 przysłowie. Kto pierwszy wskaże przynajmniej 2 spośród nich, otrzyma porządny, ceramiczny kubek z logo PAYLOAD. Liczy się moment pierwszej, publicznie widocznej wypowiedzi na Facebooku lub Twitterze.

Najnowsze

Najpopularniejsze