728 x 90

Czy wybory da się zmanipulować? Zobacz nasz wykład na The Hack Summit 2023 (i odbierz zniżkę 20%)

Czy wybory da się zmanipulować? Zobacz nasz wykład na The Hack Summit 2023 (i odbierz zniżkę 20%)

Wybory już w tą niedzielę, a kampania jest gorąca jak nigdy. Z pewnością zastanawiacie się więc, czy da się je zmanipulować? Otóż… tak! Ale cierpliwości, opowiemy o tym dopiero 5 dni później, podczas The Hack Summit 2023.

Tak właściwie, to nie będziemy jednak mówić stricte o wyborach, ale o nowoczesnej dezinformacji – czyli takiej, która oparta jest… wyłącznie na prawdziwych i weryfikowalnych informacjach.

Jak to możliwe? To ma prawo działać?

Jak najbardziej. Piszemy całkiem serio, spędziliśmy nad tym prawie 1.5 roku i włożyliśmy sporo pieniędzy w R&D.

Uczestnicy konferencji The Hack Summit 2023 poznają szczegóły już w następny piątek. Natomiast czy udostępnimy nagranie publicznie i ewentualnie kiedy, to zależy od tego, kto będzie zainteresowany współpracą i w jakiej formie. Na razie ujawniamy tylko tyle, a więcej zainteresowani dowiedzą się już z filmu.

A, właśnie – oto tytuł naszego tegorocznego wystąpienia:

To może chociaż jakiś spoiler?

Niech będzie.

Widzimy w naszej technologii realny potencjał, aby wpłynąć na od 1.5% do potencjalnie nawet 3.5% głosujących w tych wyborach (w zależności od wielu różnych czynników, w większości niezależnych od nas). Ale mimo tego tym razem nic przy nich nie robimy 🙂

Ale to nie wszystko, mamy dla Was zniżkę!

Jeśli zarejestrujecie się na konferencję do piątku (13.10.2023) z użyciem kodu THS23SP20, dostaniecie zniżkę -20% na bilety Standard i EXEC. A zatem do zobaczenia…